Állás

A Halker Kft. balatonboglári munkavégzési helyre

ügyfélszolgálati munkatárs/TeleSales munkakörbe

felvételt hirdet.

Feladatok:

  • A hozzá tartozó vevők, rendszeres telefonon történő megkeresése
  • Termékek ajánlása
  • Rendelések felvétele
  • A vevői kapcsolatok folyamatos ápolása
  • Szoros együttdolgozás az üzletkötővel
  • A piaci folyamatok figyelemmel kisérése
  • Naprakész adminisztráció vezetése

Elvárások:

  • Fejlett kommunikáció
  • Nagy teherbírás
  • Önállóság
  • Csapatmunka
  • Fegyelmezettség
  • Legalább középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű PC ismeretek
  • Több műszakos munkaidő-beosztás vállalása

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Dinamikus, összetartó csapat
  • Folyamatos tanulás, képzés
  • Kihívás és fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Egy stabilan fejlődő cég által nyújtott stabil háttér

Előny:

  • Ügyfélszolgálati tapasztalt
  • TeleSales Tapasztalat

A jelentkezők szakmai önéletrajzát az allas@halker.hu e-mail címre várjuk 2018. augusztus 20. napjáig a munkakör megjelölésével.

Az élelmiszer feldolgozással és kereskedelemmel foglalkozó Halker Kft. veszprémi telephelyére munkatársakat keres
Raktáros
(nappalos és éjszakás műszak)
Ha hosszú távra biztos munkahelyet, versenyképes jövedelmet szeretnél, csatlakozz hozzánk!

Munkavégzés helye: Veszprém

Jelenetkezés

“B” és “C” kategóriás gépkocsivezető
(hétfőtől péntekig tartó munkavégzés)